Facebook   Twitter

Equip pedagògic

Equip docent curs 2018-2019

Educació Infantil

  • 3 anys: Antònia Munar
  • 4 anys: Carme Ronda
  • 5 anys: Auba Garcias
  • Completen l’equip: Bel Sintes, Patrícia Busquets (suport), Elisabet Comas i Margalida Perelló (ATE)

Educació Primària

  • 1r: Eva Martorell
  • 2n: Elisenda Aguilera
  • 3r: Manu Segura
  • 4t: Antònia Coll
  • 5è: Teresa Llompart
  • 6è: Magdalena Cabot
  • Completen l’equip: Fede Sbert, Xavier Mateu, Tòfol Garau i Elisabet Comas, Marga Sureda (suport) i Maria Antònia Miralles (suport)

Educació Secundària

  • Tutors:
CursTutormail
1r Xesc Barceló xesc@matadejonc.cat
2n Jaume Bueno jaume@matadejonc.cat
3r Pau Cabot pau@matadejonc.cat
4t Maria Melià mmelia@matadejonc.cat
  • Especialistes:
Especialistesmail
Mariona Obrador mariona@matadejonc.cat
Lisa Bennett lisa@matadejonc.cat
Joan Bover jbover@matadejonc.cat
Clara Cabot clara@matadejonc.cat
Magdalena Estelrich maestelrich@matadejonc.cat
Xavier Mateu xavier@matadejonc.cat
Maria Pizà maria@matadejonc.cat

UEEC

  • Maria José Tapia

Equip Directiu

  • Cap d’estudis d’Infantil i Primària: Fede Sbert
  • Cap d’estudis d’ESO: Clara Cabot
  • Directora: Patrícia Busquets

Notícies relacionades amb: Equip

Notícies
relacionades

Campanya "Tu decides en Internet"
11 abril 2016
Circulars, Equip, Pares i mares

L’escola s’obre al barri
14 desembre 2014
Equip, Esdeveniments, Projectes

Votacions al Consell Escolar 2014
30 novembre 2014
Consell Escolar, Equip, Esdeveniments, Pares i mares, Secundària

Equip pedagògic