Facebook   Twitter

Equip pedagògic

Equip docent curs 2020-2021

Educació Infantil

  • Poligrup vermell: Carme Galmés
  • Poligrup taronja: Antònia Munar
  • Poligrup verd: Bel Sintes
  • Poligrup groc: Carme Ronda
  • Completen l’equip: Tina Ronda (addicional i fundació), Elisabet Comas (anglès), Antònia Coll (música), Patrícia Busquets (suport)

Educació Primària

  • Poligrup marró: Paula Goñalons
  • Poligrup blau: Carme Roig
  • Poligrup Rosa: Àngela Tejeiro
  • Poligrup vermell: Borja Darder
  • Poligrup verd: Elisabet Comas
  • Poligrup groc: Antònia Coll
  • Poligrup negre: Teresa Llompart
  • Poligrup taronja: Magdalena Cabot
  • Completen l’equip: Manu Segura, Xavier Mateu, Marga Sureda i Sara Noguera (suport), Lisa Bennett i Aina Crespí (fundació), Margalida Perelló (ATE)

Educació Secundària

  • Tutors:
CursTutormail
1r Xavier Mateu xavier@matadejonc.cat
2n Jaume Bueno jaume@matadejonc.cat
3r Magdalena Estelrich maestelrich@matadejonc.cat
4t Maria Melià mmelia@matadejonc.cat
  • Especialistes:
Especialistesmail
Xesc Barceló xesc@matadejonc.cat
Neus Maimó nmaimo@matadejonc.cat
Martí Busquets marti@matadejonc.cat
Aina Crespí acrespi@matadejonc.cat
Lisa Bennett lisa@matadejonc.cat
Joan Bover jbover@matadejonc.cat
Pau Cabot pau@matadejonc.cat
Maria Pizà maria@matadejonc.cat
Marga Sureda margalida@matadejonc.cat

UEECO

  • Daniela Suárez

Equip Directiu

  • Cap d’estudis d’Infantil i Primària: Manu Segura
  • Cap d’estudis d’ESO: Xesc Barceló
  • Directora: Patrícia Busquets

Notícies relacionades amb: Equip

Notícies
relacionades

Campanya "Tu decides en Internet"
11 abril 2016
Circulars, Equip, Pares i mares

L’escola s’obre al barri
14 desembre 2014
Equip, Esdeveniments, Projectes

Votacions al Consell Escolar 2014
30 novembre 2014
Consell Escolar, Equip, Esdeveniments, Pares i mares, Secundària

Equip pedagògic