Facebook   Twitter

Equip pedagògic

Equip docent curs 2021-2022

Educació Infantil

  • 3 anys: Tina Ronda
  • 4 anys: Antònia Munar
  • 5 anys: Manu Segura
  • Completen l’equip: Patrícia Busquets (suport), Carme Ronda, Bel Sintes, Xavi Gelabert (fundació), Elisabet Comas (anglès), Antònia Coll (música), Lisa Bennet (anglès fundació)

Educació Primària

Primer cicle

  • Primer: Eva Martorell
  • Segon: Borja Darder
  • Tercer: Àngela Tejeiro
  • Completen l’equip: Patrícia Busquets (suport), Carme Roig, Antònia Coll, Lisa Bennett, Aina Crespí i Xavier Gelabert (fundació), Margalida Perelló (ATE)

Segon cicle

  • Quart: Teresa Llompart
  • Cinquè: Elisabet Comas
  • Sisè: Magdalena Cabot
  • Completen l’equip: Marga Sureda (suport), Antònia Coll, Xavier Mateu, Lisa Bennett i Aina Crespí (fundació), Daniela Suárez, Margalida Perelló (ATE)

Educació Secundària

  • Tutors:
CursTutormail
1r Jaume Bueno jaume@matadejonc.cat
2n Xavier Mateu xavier@matadejonc.cat
3r Maria Melià mmelia@matadejonc.cat
4t Xesc Barceló xesc@matadejonc.cat
  • Especialistes:
Especialistesmail
Magdalena Estelrich maestelrich@matadejonc.cat
Tomeu Sastre bsastre@matadejonc.cat
Montse Estrany montse@matadejonc.cat
Aina Crespí acrespi@matadejonc.cat
Lisa Bennett lisa@matadejonc.cat
Joan Bover jbover@matadejonc.cat
Pau Cabot pau@matadejonc.cat
Maria Pizà maria@matadejonc.cat
Marga Sureda margalida@matadejonc.cat

UEECO

  • Daniela Suárez
  • Completen l’equip: Maria Pizà, Aina Crespí (fundació), Rossyna Moll (ATE)

Equip Directiu

  • Cap d’estudis d’Infantil i Primària: Carme Roig
  • Cap d’estudis d’ESO: Magdalena Estelrich
  • Directora: Carme Ronda

Notícies relacionades amb: Equip

Notícies
relacionades

Campanya "Tu decides en Internet"
11 abril 2016
Circulars, Equip, Pares i mares

L’escola s’obre al barri
14 desembre 2014
Equip, Esdeveniments, Projectes

Votacions al Consell Escolar 2014
30 novembre 2014
Consell Escolar, Equip, Esdeveniments, Pares i mares, Secundària

Equip pedagògic